Kakalak Böceği İlaçlama

Kakalak böceği hamam böceği sınıfında en çok görülen böcek türüdür. Kapalı ve açık alanlarda görülebilen kakalak böceği, mikrop ve bakteri taşımaktadır. Kakalak böceği zor ölen bir böcektir. Bu nedenle amatör ilaçlama yöntemleri bu böceklerin etkisiz hale dönüşmesine yeterli olmamaktadır.

Kakalak Böceği İle Mücadele

Kakalak böceği ilaçlama yöntemleri profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Yiyecek ve sıcak ortamın bulunduğu alanlar kakalak böceği için en uygun mekanlardır. Yeterli şartlar arasında çok sayıda yumurta bırakarak üreyen kakalak böceği, tek seferde 300-350 adet yavru bırakabilmektedir. Kakalak böcekleri taşıdıkları mikroplar nedeniyle insanların çeşitli hastalıklar yaşamasına sebep olmaktadır.

Kakalak böceklerinden bulaşan başlıca hastalıklar;

  • Dizanteri
  • Verem
  • Gıda zehirlenmeleri
  • Hepatit virüsü
  • Antrax virüsü
  • Mantar hastalığı
  • Cilt hastalıkları

Kakalak böceği ilaçlama yöntemleri

Kakalak böceğinden kurtulmak için çeşitli ilaçlama yöntemlerine başvurulmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemi ve jel ilaçlama uygulamalarıyla kakalak böcekleri etkisiz hale dönüşmektedir. İlaçlama servislerimiz Sağlık Bakanlığınca onaylı olup en kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz apartman, işyeri, ev, ofis, fabrika, depo, okul, bina, site, bahçe gibi tüm yaşam sürdüğünüz alanlarda başarı ile uygulanmaktadır.

Kakalak böcekleri gündüz ışığını sevmeyen canlılardır. Bu nedenle bu böcekler gündüz saatlerinde kapalı, karanlık ve kuytu alanlarda dinlenirler. Gece saatlerinde yiyecek bulmak için yuvalarından çıkarlar.

Sağlığınızı koruyan ilaçlama uygulamalarımız Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır. İlaçlama servislerimizden hizmet almak için Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşarak randevu alabilirsiniz. Kakalak böceği ilaçlama uygulamalarımız ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize ulaşarak haşere sorunlarına son vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Örümcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.