Troya ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve garantili hizmet sunarak daima müşterilerinin yanında yer almaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren çalışmalarımızı profesyonelce yürüterek önemli çalışmalara imza attık.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlarımızla insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak çoğu kişinin haşere problemine çözüm olduk. Uzman ilaçlama personellerimiz, Firmamız tarafınca gereken tüm eğitimlerden geçerek haşere ve fare türleri üzerinde gereken bilgi donanımına sahiptir.

Çeşitli ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde ilaçlama yapılan alanlarda müşterilerimizin günlük yaşantısını aksatmadan hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Troya ilaçlama şirketi, tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele ederek %100 başarı sağlayan sonuçlara ulaşmaktadır.

Ev, işyeri, okul, apartman, alış veriş merkezleri, depo, bahçe, tarla, site gibi tüm alanlarda ilaçlama yöntemlerimizi uygulayarak haşerelerin etkisi altından kurtarmaktayız. Yasal olarak hizmet sağlayan firmamız, ekonomik ilaçlama fiyatları ve kalitesi ile daima sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini korumuştur.

Müşterilerimizi haşere problemlerinden en kısa zaman dilimi içerisinde kurtarmak için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sürdürmekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu taleplerinizi karşılamak için Müşteri temsilcilerimiz gün boyu görev başındadır.

Bakırköy ilaçlama ile haşereler daima kontrol altında ve yaşam alanlarınızdan uzaktır. Zararlı canlıların yaşam alanlarınızda gezinirken bırakmış oldukları mikrop ve bakterilerin farkında olan firmamız, gerekli dezenfekte işlemlerini titizlikle yerine getirerek sağlıklı ortamlar oluşturmaktadır.

Uzman kadromuz ile haşere problemlerinizden sizleri kurtarmak için daima görev başındayız.

Back to Top