Fare İstasyonu Kurulumu ve Mücadele Yöntemleri

Fare İstasyonu kurulumu ve mücadele yöntemleri herkesin çok merak ettiği bir konu olmuştur. Fare istasyonları sayesinde Kemirgenlerden kurtulun.

Fare İstasyonu kurulumu ve mücadele yöntemleri herkesin çok merak ettiği bir konu olmuştur. Haşere türleri grubu içinde ayrı bir sınıf olarak adlandırılan kemirgenler aslında sadece mikrop taşıyarak insanların hayatında türlü hastalıklara neden olmaktadır.  Farelere karşı geçmişten günümüze kadar farklı uygulama yöntemleri denenmiştir.

Fare kapanları bir döneme damgasını vurmuş gibi görünüyor olsa da, aslında bu kapanların en büyük zararı insanların üzerinde olmuştur. Fare kapanını hazırlayıp tuzak kurayım derken elinden parmağından olan yüz binlerce insan bulunmaktadır. Çünkü Fare kapanını kurmak, hangi alanlarda fayda edeceğini, sadece bu konunun uzmanları tarafından bilebilmektedir. Ülkemizde de bu uyarıyı dikkate almayan binlerce kişi kazdığı kuyuya kendisi düşü.  Demek ki amatörce yapılan işlerden medet ummamak gerekir.

Günümüzde insanların düştüğü büyük hatalarda var. Farelerle mücadele profesyonel bir ilaçlama şirketi ile gayet mümkünken, insanlar yine en zor olanı seçmekte ısrarcı davranmaktadır.  Piyasada korsan ve ucuza satılan ilaçlar zehirli değildir. Sadece paranız ve emeğiniz dışında elinize hiç bir şey geçmez.

Oysa modern ve zahmetsizce kullanılabilecek olan Fare İstasyonları adlı uygulama yöntemi sayesinde çevrenizde size rahatsızlık veren tüm kemirgenlerden kurtulmanız mümkündür. Fare istasyonları 20-30 cm ebatlarında, kurulumu kolay, içinde farelerin hoşlandığı koku ve aromaları ile bezenmiş bir uygulama yöntemidir. Fareler istasyonun içindeki zehrin kokusuna gelerek fare zehrine temas ettiği andan itibaren etkisiz hale gelmesi sadece 2 saattir. Farelerde susuzluk hissi yaratan bu zehir sayesinde fare su aramaya dışarı çıkar. Su içtiği andan itibaren ise ölmesi sadece 10 saniyedir.

Evinizde ve iş yerlerinizde, hatta tarla ve bahçelerinizde farelerden kurtulmak istiyorsanız 7/24 hizmet sunan firmamızı aramanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Fare ile Mücadele Yöntemleri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.