Fare Eve Nasıl Girer?

Fareler hemen hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Açık ve kapalı tüm alanlarda yaşam alanlarımızı istila eden fareler, besinlerimize ortak olmakta ve bize hastalık bulaştırmaktadı

Garanti ilaçlama firması olarak, garantili fare ilaçlama uygulamaları ile 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.Farelerin evlere giriş yolları, türlerine göre farklılık göstermektedir. Beslenme şekillerine göre fareler, yaşam alanlarınıza farklı noktalardan geçiş sağlamaktadır.

Örneğin, lağım faresi kanalizasyon çukurlarında yaşamakta, evlerimize logarlardan ve tuvalet borularından geçiş sağlamaktadır. Bu alanlardaki tüm bakteri ve virüsü yaşam alanlarımıza sokmaktadır. Tarla faresi, adından da anlaşılacağı gibi tarla, bahçe gibi alanlarda bulunmaktadır. Bahçelerdeki ekinleri ve besinleri yiyerek beslenmektedir. Açık cam ve kapı aralıklarından evlerimize rahatlıkla geçiş sağlamaktadır.

İnsan sağlığına son derece zarar verici özellikte olan fareler, evlerimize çatlak duvar aralıklarından, açık/kapı pencere aralıklarından, tuvalet ve su borularından geçiş sağlamaktır. Yaşam alanlarınızda fare ilaçlama hizmeti almalı, evinizi ve sağlığınızı bu zararlı kemirgenlere karşı korumalısınız.

Bir önceki yazımız olan Akrep Kovucu İşe Yarıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.